Odpádlované výlety a závody

Brněnský Kiboko Paddleboard Fest 2019 vyšel na výbornou!
Třetí ročník závodu na paddleboardech na Brněnské přehradě.
Dyje z Nových Mlýnů do Lednicko-valtického areálu
Konec května patří legendární „SUPer expedícii Váh“ v režii slovenské party NEON MARS, které se s Kibokem pravidelně účastníme.
Jarní čištění Brněnské přehrady - vol. III
První máj lásky čas, svátek práce? Tak tyhle mýty trošku boří parta z Kiboka, lákají na zajímavou akci – čištění přehrady na Paddleboardech.
Krumlovský vodácký maraton
Druhý říjnový víkend se konal 16. ročník legendárního Krumlovského vodáckého maratonu, jež byl i posledním závodem Českého poháru ČFSUP pro rok 2018.
První Mistrovství ČR v padleboardingu – Vranovská pláž
Kiboko má tu čest být partnerem a spolupořadaletem historicky prvního mistrovství České republiky v paddleboardingu. Závod se koná 11. srpna 2018 na Vranovské pláži.
Kiboko SUPer Expedícia Váh
Poslední květnovou neděli se sešlo už potřetí u řeky Váh v Novém Meste přes 60 paddleboardistů. Za tuto rekorní účast patří dík především hlavnímu organizátorovi Kuso Sádrovičovi z Neonmars.sk, který objednal i ideální SUPerské počasí. Čekalo nás parádních 25 km po mírně tekoucí a bezpečné řece s jednou zastávkou a závěrečnou grilovačkou.
Jarní čištění Brněnské přehrady vol. II
Byl krásný slunečný den – první máj – večerní máj – byl ČIŠTĚNÍ PŘEHRADY čas.
Školení studentů MU - Moravec
Report ze školení studentů sportovní fakulty Masarykovy univerzity.
Lukinův memoriál - I. ročník
Pohled z okna při odjezdu z Brna na 1. Ročník Lukinova memoriálu byl dost smutný. Voda doslova padala z nebe, kam jsme se jen podívali. No a tak nám nezbylo nic, než doufat, že počasí účastníky neodradí. Čím jsme byli blíž Novým Mlýnům, deště ubývalo a nálada v Kiboko týmu byla o dost veselejší. Přímo na místě nebylo po dešti ani památky, ale i tak počasí bylo jen pro ty nejodvážnější.