Hliníkové pádlo Kiboko POLO

Hliníkové pádlo Kiboko POLO je pádlo s speciálním plastovým listem pro vodní paddleboardové pólo. Ideální teamová aktivita pro děti nebo firmy.
Minimální délka:
172 cm
Maximální délka:
220 cm
Žerď:
hliník
List:
plast - nylon
Hmotnost pádla:
1100
Umístění do batohu:
NE

Dvoudílné hliníkové pádlo Kiboko POLO – nastavitelné hliníkové pádlo s plastovým listem pro vodní paddleboardové pólo. Ideální teamová aktivita pro děti nebo firmy.

Středová trubka (žerď) je obalena napevno nalepenou měkčenou pěnou pro pohodlnější úchop a při nižších teplotách chrání před chladem. Ergonomická plastová hlava pádla (hruška) ve tvaru „T“ umožňuje maximální kontrolu.

Dvoudílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, po pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky během jízdy. Jejich jedinou nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu.

 

UPOZORNĚNÍ:

Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 12 cm) ve středovém dílu pádla. Neprodlužujte pádlo nad označení „MAX“, předejdete tak možnému poškození plastové spojky nebo ohnutí středové hliníkové trubky.

Vícedílná nastavovací pádla nemohou být zcela vyplněná pěnou zabraňující vniknutí vody. Proto se zvláště u hliníkových pádel může stát, že se na hladině udrží pouze omezenou dobu, dokud se jejich obsah nevyplní vodou. Pro méně zkušené jezdce a děti proto doporučujeme použití nosných plováků připevněných na žerď pádla.