Roketi 300

Roketi 300 je rychlý paddleboard pro sportovně orientované jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody
Konstrukce:
FT
Délka:
380 cm / 12´6“
Šířka:
71 cm / 28“
Tloušťka:
15 cm / 6“
Výtlak:
300 l
Maximální váha jezdce:
do 100 kg
Hmotnost:
9,2 kg ± 8 %

Roketi 300

Roketi 300 – je velmi rychlý paddleboard, který potěší hlavně sportovně orientované jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody. Díky své délce a štíhlé konstrukci přirozeně udržuje směr a Vy se můžete plně soustředit na svůj výkon. Tento plovák se ctí obstojí na dlouhých tratích, ale vyniká především v technicko-rychlostních závodech plných obratů kolem bójí a přeběhů po pláži.

Svými jízdními vlastnostmi propojuje kategorie výletních paddleboardů (cruiserů) a závodních speciálů (raceboardů). Paddleboard Roketi 300 je vzadu osazen jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar finy podle hloubky vody nebo typu závodu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko s přední kapsou, obousměrná pumpa Kiboko a jedna plastová 20 cm dlouhá ploutvička. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Tím je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí, lepidlo se totiž používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.