Roketi PRO 70

Roketi PRO 70 je velmi rychlý a stabilní závodní speciál pro těžší a vyšší jezdce nebo do ztížených závodních podmínek
Konstrukce:
FST
Délka:
427 cm / 14´
Šířka:
70 cm / 27,5“
Tloušťka:
15 cm / 6“
Výtlak:
340 l
Maximální váha jezdce:
do 75 kg
Hmotnost:
12,6 kg ± 8 %

Roketi Pro 70

Roketi PRO - je zbrusu nový tvar stabilního závodního paddleboardu pro těžší a vyšší jezdce nebo do obtížných podmínek. Návrh vznikl na základě zkušeností party okolo bratislavského Neon Marsu, která pravidelně pořádá závody v obtížných podmínkách na Dunaji. Je širší než závodní speciál PRO a má také větší prohnutí, aby snáze zvládal zvlněnou hladinu při plavbě v silném větru nebo na řece. PRO Downwind má na palubě i dně PVC výztuhu, která zajišťuje dostatečnou tuhost i pro těžší jezdce.

Paddleboard Roketi PRO  je vzadu osazen jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar finy podle hloubky vody nebo typu závodu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko s přední kapsou, obousměrná pumpa Kiboko a jedna sklolaminátová závodní ploutvička. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

 

Konstrukce: FST

„Předlaminovaná“ technologie s karbon-sklolaminátovou výztuhou. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je vyroben základní „drop stitch“ materiál s natavenou vrstvou PVC v celkové tloušťce cca 1,5 mm. Po slepení základního tvaru paddleboardu je na jeho horní palubu a dno nalepena extrémně pevná karbon-sklolaminátová výztuha, která je částečně překrytá vrstvou PVC. Tím je zajištěná maximální tuhost plováku.