Roketi PRO 64

Roketi PRO 64 je velmi rychlý závodní speciál pro zkušené jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi
Konstrukce:
FST
Délka:
427 cm / 14 '
Šířka:
64 cm / 25"
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
310 l
Maximální váha jezdce:
do 95 kg
Hmotnost:
11,7 kg ± 8 %

graf Roketi PRO 64

Roketi PRO – je velmi rychlý speciál pro zkušené jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi. Tento model je jako jediný z celé řady Kiboko vyztužen na palubě a dně karbonovo-sklolaminátovým pruhem (stringerem), zajišťujícím maximální tuhost. Celkový tvar byl vytvořen s ohledem na maximální výkon, a to jak v dlouhých maratonech, tak v současnosti stále oblíbenějších technicko-rychlostních závodech plných obratů kolem bójí a přeběhů po pláži.

Předchůdce tohoto modelu získal první místo na Mistrovství ČR 2018 v nafukovacích paddleboardech. Roketi PRO patří do třídy nafukovacích závodních paddleboardů kategorie elite s délkou do 14 stop (427 cm). Paddleboard Roketi PRO  je vzadu osazen jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar finy podle hloubky vody nebo typu závodu.

UPOZORNĚNÍ: Extrémně pevná karbon-sklolaminátová výztuha výrazně zvyšuje tuhost paddleboardu. Rádi bychom vás upozornili na obtížnější balení plováku Roketi PRO. Přesto jej lze při správném postupu umístit do batohu Kiboko. Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko s přední kapsou, obousměrná pumpa Kiboko a jedna sklolaminátová závodní ploutvička. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

Konstrukce: FST

„Předlaminovaná“ technologie s karbon-sklolaminátovou výztuhou. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je vyroben základní „drop stitch“ materiál s natavenou vrstvou PVC v celkové tloušťce cca 1,5 mm. Po slepení základního tvaru paddleboardu je na jeho horní palubu a dno nalepena extrémně pevná karbon-sklolaminátová výztuha, která je částečně překrytá vrstvou PVC. Tím je zajištěná maximální tuhost plováku.