Roketi Tour 83

Rychlý a stabilní expediční paddleboard pro turisticky orientované jezdce se zájmem o výlety do přírody a objevné plavby.
Konstrukce:
MW
Délka:
370 cm / 12' 2"
Šířka:
83 cm / 33"
Tloušťka:
15 cm / 6 "
Maximální váha jezdce:
do 140 kg
Hmotnost:
10,2 kg ± 8 %

ROKETI TOUR – rychlý a stabilní expediční paddleboard pro turisticky orientované jezdce se zájmem o výlety do přírody a objevné plavby. Jízdní komfort umocňuje relativně  široká záď, zvyšující stabilitu i v náročných podmínkách. Roketi TOUR je špičkový expediční paddleboard, který při jízdě přirozeně udržuje směr a vy si můžete maximálně vychutnat okolní přírodu bez rizika nechtěného pádu do vody

Vzhledem ke konstrukci, tvaru a tloušťce 15 cm doporučujeme maximální hmotnost jednoho jezdce do 115 kg. Při rovnoměrném zatížení může být celková nosnost paddleboardu Roketi TOUR až 140 kg.

Roketi TOUR je osazené třemi napevno nalepenými ploutvičkami. Fixní ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození. Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko vyrobený z recyklovaných PET lahví a ruční obousměrná pumpa Kiboko.