Ponton 650

Ponton 650 je rodinný a týmový paddleboard, který funguje velmi dobře už při jízdě ve dvou
Konstrukce:
FT
Délka:
410 cm / 13' 6"
Šířka:
130 cm / 51"
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
650 l
Maximální váha jezdce:
do 250 kg
Hmotnost:
22 kg

PONTON 650 – je rodinný a týmový paddleboard, který funguje velmi dobře už při jízdě ve dvou. Je extrémně stabilní a v průběhu plavby poskytuje dokonalé zázemí pro nepádlující, jako jsou například malé děti. Je na své rozměry velmi lehký a manipulaci s ním zvládnou dvě osoby. Dokonalý paddleboard pro zatvrzelé vyznavače kolektivních sportů. Ideální stroj do týmových soutěží a her, ale i na klidnou vyjížďku, na které se rozhodně nebudete nudit!

Ponton je vzadu osazen čtyřmi napevno nalepenými ploutvičkami. Fixní ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Protože má Ponton 2 ventilky – jeden na přídi a druhý na zádi, jsou součástí balení dvě obousměrné pumpy Kiboko. To umožňuje paddleboard nejen rychleji nafouknout, ale i snáze sbalit, a to buď ploutvičkami dovnitř nebo ven.

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Tím je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí, lepidlo se totiž používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.