Roketi PRO 70

Velmi rychlý a stabilní závodní speciál pro těžší a vyšší jezdce nebo do ztížených závodních podmínek.
Konstrukce:
FST
Délka:
427 cm / 14'
Šířka:
70 cm / 27,5''
Tloušťka:
15 cm / 6''
Výtlak:
340 l
Maximální váha jezdce:
do 140 kg
Hmotnost:
12,6 kg ± 8 %

Roketi Pro 70

Roketi PRO 70 - velmi rychlý a stabilní závodní paddleboard pro těžší a vyšší jezdce nebo do náročných podmínek, zpevněný na palubě a a dně vyztužujícícm pruhem (stringerem). Celkový tvar byl vytvořen s ohledem na špičkový výkon, a to jak v dlouhých maratonech, tak v současnosti stále oblíbenějších technicko-rychlostních závodech plných obratů kolem bójí a přeběhů po pláži. Vzhledem ke svým vlastnostem si získává oblibu také na delších výletech a jednodušších sjezdech řek. Roketi PRO 70 má větší prohnutí (přizvednutou špičku), aby v silném větru snáze zvládal zvlněnou hladinu. Celková šířka 70 cm dodává potřebnou stabilitu v náročných podmínkách a rychlost zajišťuje maximální povolená délka 427 cm (14 stop) v kombinaci s výztuhou. Vzhledem ke konstrukci, tvaru a tloušťce 15 cm doporučujeme maximální hmotnost jednoho jezdce do 120 kg. Při rovnoměrném zatížení může být celková nosnost paddleboardu Roketi PRO 70 až 140 kg.

Roketi PRO  je vzadu osazené jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar ploutvičky podle hloubky vody nebo typu závodu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko vyrobený z recyklovaných PET lahví, ruční obousměrná pumpa Kiboko a špičková závodní sklolaminátová 23 cm dlouhá ploutvička. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

 

Konstrukce: FST

„Předlaminovaná“ technologie s karbon-sklolaminátovou výztuhou. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je vyroben základní „drop stitch“ materiál s natavenou vrstvou PVC v celkové tloušťce cca 1,5 mm. Po slepení základního tvaru paddleboardu je na jeho horní palubu a dno nalepena extrémně pevná karbon-sklolaminátová výztuha, která je částečně překrytá vrstvou PVC. Tím je zajištěná maximální tuhost plováku.