Roketi PRO 64

Špičkový závodní speciál s karbonovou výztuhou zajišťující maximální tuhost. Určené pro zkušené jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi.
Konstrukce:
FST
Délka:
427 cm / 14 '
Šířka:
64 cm / 25"
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
310 l
Maximální váha jezdce:
do 110 kg
Hmotnost:
11,7 kg ± 8 %

graf Roketi PRO 64

Roketi PRO 64 – je velmi rychlý speciál pro zkušené jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi, vyztužený na palubě a dně karbonovo-sklolaminátovým pruhem (stringerem), zajišťujícím extrémní  tuhost. Celkový tvar byl vytvořen s ohledem na špičkový výkon, a to jak v dlouhých maratonech, tak v současnosti stále oblíbenějších technicko-rychlostních závodech plných obratů kolem bójí a přeběhů po pláži.Nejvyšší možná rychlost Roketi PRO 64 je dosažena využitím maximální povolené délky v kombinaci s velmi mírným prohnutím (přizvednutí špičky) a radikální šířky pouhých 64 cm. Předchůdce tohoto modelu získal první místo na Mistrovství ČR 2018 v nafukovacích paddleboardech. Roketi PRO patří do třídy nafukovacích závodních paddleboardů kategorie elite s délkou do 14 stop (427 cm). Vzhledem ke konstrukci, tvaru a tloušťce 15 cm doporučujeme maximální hmotnost jednoho jezdce do 95 kg. Při rovnoměrném zatížení může být celková nosnost paddleboardu Roketi PRO 64 až 110 kg. Roketi PRO  je vzadu osazené jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar ploutvičky podle hloubky vody nebo typu závodu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko vyrobený z recyklovaných PET lahví, ruční obousměrná pumpa Kiboko a špičková závodní sklolaminátová 23 cm dlouhá ploutvička. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

UPOZORNĚNÍ: Extrémně pevná karbon-sklolaminátová výztuha výrazně zvyšuje tuhost paddleboardu. Rádi bychom vás upozornili na obtížnější balení plováku Roketi PRO 64. Přesto jej lze při správném postupu umístit do batohu Kiboko. 

Konstrukce: FST

„Předlaminovaná“ technologie s karbon-sklolaminátovou výztuhou. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je vyroben základní „drop stitch“ materiál s natavenou vrstvou PVC v celkové tloušťce cca 1,5 mm. Po slepení základního tvaru paddleboardu je na jeho horní palubu a dno nalepena extrémně pevná karbon-sklolaminátová výztuha, která je částečně překrytá vrstvou PVC. Tím je zajištěná maximální tuhost plováku.