Roketi 300

Roketi 300 je rychlý paddleboard pro sportovně orientované jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody
Konstrukce:
FT
Délka:
380 cm / 12´6“
Šířka:
71 cm / 28“
Tloušťka:
15 cm / 6“
Výtlak:
300 l
Maximální váha jezdce:
do 100 kg
Hmotnost:
9,2 kg ± 8 %

Roketi 300

Roketi 300 – je velmi rychlý paddleboard, který potěší hlavně sportovně orientované jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody. Díky své délce a štíhlé konstrukci přirozeně udržuje směr a Vy se můžete plně soustředit na svůj výkon. Tento plovák se ctí obstojí na dlouhých tratích, ale vyniká především v technicko-rychlostních závodech plných obratů kolem bójí a přeběhů po pláži.

Svými jízdními vlastnostmi propojuje kategorie výletních paddleboardů (cruiserů) a závodních speciálů (raceboardů). Paddleboard Roketi 300 je vzadu osazen jednou odnímatelnou ploutvičkou v systému US box. Tento všeobecně rozšířený systém pro odnímatelné ploutvičky umožňuje měnit velikost a tvar finy podle hloubky vody nebo typu závodu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný batoh Kiboko s přední kapsou, obousměrná pumpa Kiboko a jedna plastová 20 cm dlouhá ploutvička. Pro vyznavače jízdy na řece doporučujeme nákup kratší říční ploutvičky z měkčeného plastu (velikost 12 cm).

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní cca 0,9 mm silný „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Touto technologií je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Lepidlo se používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.

Všechny paddleboardy KIBOKO jsou konstruovány s dvojitou boční PVC hranou propojující horní palubu a dno. Dvojitá hrana zajišťuje maximální odolnost a tuhost.