Ponton 650

Rodinný a týmový paddleboard, který funguje velmi dobře už při jízdě ve dvou
Konstrukce:
FT
Délka:
410 cm / 13' 6"
Šířka:
130 cm / 51"
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
650 l
Maximální váha jezdce:
do 250 kg
Hmotnost:
22 kg

PONTON 650 – je rodinný a týmový paddleboard, který funguje velmi dobře už při jízdě ve dvou. Je extrémně stabilní a v průběhu plavby poskytuje dokonalé zázemí pro nepádlující, jako jsou například malé děti. Je na své rozměry velmi lehký a manipulaci s ním zvládnou dvě osoby. Dokonalý paddleboard pro zatvrzelé vyznavače kolektivních sportů. Ideální stroj do týmových soutěží a her, ale i na klidnou vyjížďku, na které se rozhodně nebudete nudit!

Ponton je vzadu osazen čtyřmi napevno nalepenými ploutvičkami. Fixní ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Protože má Ponton 2 ventilky – jeden na přídi a druhý na zádi, jsou součástí balení dvě obousměrné pumpy Kiboko. To umožňuje paddleboard nejen rychleji nafouknout, ale i snáze sbalit, a to buď ploutvičkami dovnitř nebo ven.

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní cca 0,9 mm silný „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Touto technologií je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Lepidlo se používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.

Všechny paddleboardy KIBOKO jsou konstruovány s dvojitou boční PVC hranou propojující horní palubu a dno. Dvojitá hrana zajišťuje maximální odolnost a tuhost.