Roketi Pro 66

ROKETI PRO – velmi rychlý závodní speciál pro zkušené jezdce s nejvyššími sportovními ambicemi.
Konstrukce:
FT
Délka:
420 cm / 14'
Šířka:
66 cm / 25''
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
310 l
Maximální váha jezdce:
do 120 kg
Hmotnost:
9,7 kg

Roketi PRO – velmi rychlý speciál pro jezdce s nejvyššími závodními ambicemi. Roketi PRO spadá se svou délkou 420 cm do kategorie čtrnácti stopých paddleboardů. Celkový tvar byl vytvořen s ohledem na maximální výkon jak v dlouhých maratonech, tak současně ve stále oblíbenějších technicko-rychlostních závodech plných otoček kolem bójí a přeběhů po pláži.

Roketi PRO je vyrobený takzvanou předlaminovanou technologií, která spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní vrstvu natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0.5mm čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Paddleboardy vyrobené předlaminovanou technologií vynikají nižší hmotností a dobrou skladností při téměř stejné pevnosti a odolnosti.

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Tím je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí, lepidlo se totiž používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.