Roketi 300 FT

Roketi 300 FT – potěší hlavně zkušenější jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody.
Konstrukce:
FT
Délka:
380 cm / 12´6“
Šířka:
72 cm / 28''
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
300 l
Maximální váha jezdce:
do 120 kg
Hmotnost:
9,5 kg ± 8 %

Roketi 300 FT – velmi rychlý paddleboard, který potěší hlavně zkušenější jezdce se zájmem o kondiční pádlování, svižné výlety a rychlostní závody. Díky své délce a štíhlé konstrukci přirozeně udržuje směr a vy se místo manévrování, můžete plně soustředit na svůj výkon.

Roketi 300 je vyrobený takzvanou předlaminovanou technologií, která spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní vrstvu natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0.5mm čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Paddleboardy vyrobené předlaminovanou technologií vynikají nižší hmotností a dobrou skladností při téměř stejné pevnosti a odolnosti.

Roketi 300 race má 1 odnímatelnou ploutvičku (finu) v systému US box.

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Tím je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí, lepidlo se totiž používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.