Paddleboard Kiboko Tembo 330 SL

Konstrukce:
SL
Délka:
310 cm
Šířka:
86 cm
Tloušťka:
15 cm
Výtlak:
330 l
Hmotnost:
8,4 kg ± 8 %

Tembo 330 SL – největší a nejstabilnější paddleboard celé modelové řady KIBOKO v nejlehčí jednovrstvé konstrukci je určen pro rekreační jízdu v mírnějších podmínkách bez ostrých kamenů nebo korálů. Jednovrstvý paddleboard Tembo (v překladu slon) uveze až 160 kg a je vhodný pro výlety s dětmi a pohodovou jízdu na klidné hladině moře nebo jezera. Díky své stabilitě doporučujeme Tembo jako rodinný plovák nebo ke cvičení jógy a fitness. Jednovrstvé paddleboardy nedoporučujeme pro jízdu ve vlnách a na řekách, kde by mohlo dojít k jejich poškození.

Paddleboard Tembo 330 je osazen třemi napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Konstrukce: SL

Jednovrstvá – „single layer“ se vyznačuje nejnižší hmotností a dostupnou cenou, ale také nižší tuhostí a odolností. Je při ní použitý pouze základní drop stitch materiál o tloušťce  0,9-1 mm. Lepidlo se používá jen na lepení bočních spojů, měkčené pěny na horní palubě a příslušenství. Dvojitá boční hrana zajišťuje dostatečnou tuhost i při minimální hmotnosti.