Malawi 230

Malawi 230 FT – odlehčená verze oblíbeného „univerzála“ ve zbrusu novém designu. Svoje kvality předvede na jakékoli vodní hladině od moře, přes jezera až po sjíždění řek.
Konstrukce:
FT
Délka:
300 cm / 9' 10"
Šířka:
82 cm / 32"
Tloušťka:
12,5 cm / 5"
Výtlak:
230 l
Maximální váha jezdce:
do 100 kg
Hmotnost:
10,0 kg ± 8 %

Malawi 230

Nový model Malawi 230 je vyrobený takzvanou „předlaminovanou technologií“, která spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní vrstvu natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0.5mm čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Paddleboardy vyrobené předlaminovanou technologií  vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) při téměř stejné pevnosti a odolnosti.

 

Malawi 230 je osazen třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

 

Součástí balení je batoh Kiboko bez koleček a dvoucestná pumpa Bravo SUP4. V případě zájmu o změnu příslušenství na kolečkový batoh nebo pumpu Bravo SUP3, uveďte prosím váš požadavek do objednávky.

 

Konstrukce: FT

„Předlaminovaná“ technologie spojuje výhody jednovrstvých a dvouvrstvých plováků. Za pomocí tlaku a vysokých teplot je na základní „drop stitch“ materiál natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, čímž se stává neoddělitelnou součástí základního materiálu. Tím je dosaženo nižší hmotnosti než při nalepení druhé vrstvy PVC pomocí lepidla. Technologie fusion je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí, lepidlo se totiž používá pouze na lepení bočních spojů, měkčené pěny na palubě paddleboardu a k připevnění příslušenství.