Ponton 1400

Ponton 1400
Konstrukce:
DL
Délka:
520 cm / 17'
Šířka:
170 cm / 66''
Tloušťka:
20 cm / 8''
Výtlak:
1400 l
Hmotnost:
32,5 kg ± 8 %

Ponton 1400 DL – proč pádlovat v jednom, když kolem sebe můžete mít partu kamarádů?! Paddleboard pro pro zatvrzelé vyznavače kolektivních sportů. Ideální stroj do týmových soutěží a her, ale i na klidnou vyjížďku, na které se rozhodně nebudete nudit!

 

Ponton je vyroben dvouvrstvou technologií (DL) a osazen pěti odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

 

Součástí balení je transportní vak a 2× obousměrná pumpa Bravo SUP3. Ponton má v zadní části dva ventily a díky přiloženým pumpám můžete nafukovat tohohle obra dvakrát rychleji než běžný paddleboard.

 

UPOZORNĚNÍ:Kiboko Ponton je velmi specifický produkt. Pokud si nejste jisti jeho nákupem, využijte možnost krátkodobého nebo dlouhodobého zapůjčení.

Konstrukce: DL

Dvouvrstvá technologie – „double layer“  je nejodolnější, nejpevnější a velmi spolehlivá technologie výroby nafukovacích paddleboardů. Na základní drop stitch materiál je druhá vrstva PVC (cca 0,55 mm) nalepena vysokopevnostním lepidlem a zalisována. Dvouvrstvou technologii doporučujeme pro použití v nejnáročnějších podmínkách pro průjčovny, na sjezdy divokých řek nebo pro jízdu na moři s výskytem korálů apod. Dvouvrstvá technologie má asi o čtvrtinu vyšší hmotnost v porovnání s technologií předlaminovanou – fusion.