Tembo 330 DL WindSUP

Tembo 330 DL WindSUP
Tembo 330 DL WindSUP – je ze všech paddleboardů Kiboko největší a uveze hravě celou rodinu. Tembo (v překladu „slon“) Je určeno zejména pro težší jezdce nebo pro výlety s dětmi a pohodovou jízdu na klidné hladině.
Konstrukce:
DL
Délka:
310 cm / 10' 2"
Šířka:
86 cm / 34"
Tloušťka:
15 cm / 6“
Výtlak:
330 l
Maximální váha jezdce:
do 180 kg
Hmotnost:
13 kg

Tembo 330 windSUP –  je ze všech paddleboardů Kiboko největší a uveze hravě celou rodinu.  Tembo (v překladu „slon“) Je určeno zejména pro težší jezdce nebo pro výlety s dětmi a pohodovou jízdu na klidné hladině moře nebo jezera. Díky své stabilitě doporučujeme Tembo také ke cvičení jógy a fitness.
Paddleboard Tembo 330 je pro svou stabilitu velmi oblíbenou volbou provozovatelů půjčoven a proto u něj preferujeme klasickou dvouvrstvou konstrukci, při které je druhá vrstva PVC nalepena vysokopevnostním lepidlem. Tím je zajištěna maximální tuhost a odolnost při zachování přijatelné hmotnosti.
Ve variantě windSUP – se závitem k upevnění kloubu pro windsurfingovou plachtu –  získáte rekreační vlnový plovák do méně větrných dnů. Díky svým rozměrům je Tembo 330 ideální jak pro nejtěžší jezdce, tak rodinné windsurfingové výlety. Doporučujeme používat plachtu do velikosti  6m2.
Tembo 330 windSUP je osazeno třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami.  Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.
Doporučujeme zvážit nutnost použití středové ploutve a tudíž instalaci středového boxu v závislosti na pokročilosti jezdce a četnosti použití paddleboardu s plachtou a bez plachty.
Nafukovací paddleboard nemůže nikdy zcela nahradit klasický pevný windsurfingový plovák. Přesto je windSUP ideální volbou pro méně zdatné jezdce a je vhodný k naučení základů tohoto krásného sportu až po rekreačně sportovní jízdu.

Konstrukce: DL

Dvouvrstvá technologie – „double layer“  je nejodolnější, nejpevnější a velmi spolehlivá technologie výroby nafukovacích paddleboardů. Na základní drop stitch materiál je druhá vrstva PVC (cca 0,55 mm) nalepena vysokopevnostním lepidlem a zalisována. Dvouvrstvou technologii doporučujeme pro použití v nejnáročnějších podmínkách pro průjčovny, na sjezdy divokých řek nebo pro jízdu na moři s výskytem korálů apod. Dvouvrstvá technologie má asi o čtvrtinu vyšší hmotnost v porovnání s technologií předlaminovanou – fusion.