Malawi 190 DL WindSUP

Malawi 190 DL WindSUP
MALAWI 190 DL WindSUP – všestranný a obratný plovák s výtlakem 190 litrů je určen pro jezdce do 80 kg. Vzhledem ke snadnému ovládání je vhodný k jízdě na moři a jezerech, ale i ke sjíždění řek a menších příbojových vln.
Konstrukce:
DL
Délka:
290 cm / 9' 6"
Šířka:
82 cm / 32"
Tloušťka:
12,5 cm / 5"
Výtlak:
190 l
Maximální váha jezdce:
do 80 kg
Hmotnost:
11,5 kg

Paddleboard Malawi 190 je určen do těch nejnáročnějších podmínek, a proto u něj preferujeme klasickou dvouvrstvou konstrukci, při které je druhá vrstva PVC nalepena vysokopevnostním lepidlem. Tím je zajištěna maximální tuhost a odolnost při zachování přijatelné hmotnosti.

Malawi je osazen třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

 

Konstrukce: DL

Dvouvrstvá technologie – „double layer“  je nejodolnější, nejpevnější a velmi spolehlivá technologie výroby nafukovacích paddleboardů. Na základní drop stitch materiál je druhá vrstva PVC (cca 0,55 mm) nalepena vysokopevnostním lepidlem a zalisována. Dvouvrstvou technologii doporučujeme pro použití v nejnáročnějších podmínkách pro průjčovny, na sjezdy divokých řek nebo pro jízdu na moři s výskytem korálů apod. Dvouvrstvá technologie má asi o čtvrtinu vyšší hmotnost v porovnání s technologií předlaminovanou – fusion.