Tembo 330 DL

Tembo 330 DL
Tembo 330 DL – Rodinný plovák s výtlakem 330 litrů je určen především pro výlety a pohodovou jízdu na klidné hladině moře nebo jezera, ale také na mírně tekoucí řece. Díky své stabilitě je vhodný také ke cvičení jógy a fitness.
Konstrukce:
DL
Délka:
310 cm / 10' 2"
Šířka:
86 cm / 34"
Tloušťka:
15 cm / 6“
Výtlak:
330 l
Maximální váha jezdce:
do 180 kg
Hmotnost:
13 kg

Tembo 330 – Tembo je ze všech paddleboardů Kiboko největší a uveze hravě celou rodinu.  Je určeno zejména pro těžší jezdce nebo pro  výlety s dětmi a pohodovou jízdu na klidné hladině moře nebo jezera. Díky své stabilitě doporučujeme Tembo ke cvičení jógy a fitness.

Paddleboard Tembo 330 je pro svou stabilitu velmi oblíbenou volbou provozovatelů půjčoven a proto u něj preferujeme klasickou dvouvrstvou konstrukci, při které je druhá vrstva PVC nalepena vysokopevnostním lepidlem. Tím je zajištěna maximální tuhost a odolnost při zachování přijatelné hmotnosti.

Tembo 330 je osazeno třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Konstrukce: DL

Dvouvrstvá technologie – „double layer“  je nejodolnější, nejpevnější a velmi spolehlivá technologie výroby nafukovacích paddleboardů. Na základní drop stitch materiál je druhá vrstva PVC (cca 0,55 mm) nalepena vysokopevnostním lepidlem a zalisována. Dvouvrstvou technologii doporučujeme pro použití v nejnáročnějších podmínkách pro průjčovny, na sjezdy divokých řek nebo pro jízdu na moři s výskytem korálů apod. Dvouvrstvá technologie má asi o čtvrtinu vyšší hmotnost v porovnání s technologií předlaminovanou – fusion.