Malawi 250 DL

Malawi 250 DL
Malawi 250 DL – nejprodávanější paddleboard Kiboko roku 2016. Je ideální volbou pro většinu rekreačních paddleboardistů, kteří upřednostňují pohodnou jízdu. Je vhodný i na moře nebo ke sjíždění horních toků řek.
Konstrukce:
DL
Délka:
300 cm / 9' 10"
Šířka:
84 cm / 33"
Tloušťka:
15 cm / 6"
Výtlak:
250 l
Maximální váha jezdce:
do 110 kg
Hmotnost:
12,5 kg

Malawi 250 – nejprodávanější a nejoblíbenější plovák naší značky je ideální volbou pro většinu rekreačních paddleboardistů, kteří upřednostňují pohodnou jízdu.  Výtlak 250 litrů umožňuje svézt na přední části plováku dítě nebo třeba psa. Malawi 250 je také dokonalá koupací hračka pro celou rodinu. Kromě jízdy na klidné hladině je vhodný i na moře nebo ke sjíždění horních toků řek.

Paddleboard Malawi 250 je pro svou univerzálnost velmi oblíbenou volbou provozovatelů půjčoven, a proto u něj preferujeme klasickou dvouvrstvou konstrukci, při které je druhá vrstva PVC nalepena vysokopevnostním lepidlem. Tím je zajištěna maximální tuhost a odolnost při zachování přijatelné hmotnosti.

Malawi 250 je osazen třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

 

Konstrukce: DL

Dvouvrstvá technologie – „double layer“  je nejodolnější, nejpevnější a velmi spolehlivá technologie výroby nafukovacích paddleboardů. Na základní drop stitch materiál je druhá vrstva PVC (cca 0,55 mm) nalepena vysokopevnostním lepidlem a zalisována. Dvouvrstvou technologii doporučujeme pro použití v nejnáročnějších podmínkách pro průjčovny, na sjezdy divokých řek nebo pro jízdu na moři s výskytem korálů apod. Dvouvrstvá technologie má asi o čtvrtinu vyšší hmotnost v porovnání s technologií předlaminovanou – fusion.