Po dvouleté pauze Kiboko tým opět na KVM

11.10.2021
Krumlovský vodácký maraton opět uzavírá vodáckou sezónu. Jaký byl a s čím se na trati museli závodníci popasovat, alespoň z pohledu Katky, se dozvíte v krátkém reportu.
19. ročník Krumlovského vodackého maratonu byl i po dvouleté odmlce perfektní. Skvělá tečka za celou sezónou, určitě nejen pro náš tým.
Na cestu nás při startu navnadilo super počasí a sluníčko, ale na 25 kilometrové trati z Rožmberka, se někde vytratilo a vystřídaly ho mraky a protivítr. Jezy, úprava závodního vybavení a okolní stromy nám zajstily pády do vody a do cíle většina KIBOKO závodníků dorazila zamrzlá v závodním pádlovacím postoji.
I přesto se na trati neztratili a Katka si dopádlovala pro 2. místo mezi ženami. Posádka na megaboardu si dojela pro krásné 4.místo a Radek vůbec nezaostal v nejpočetnější kategorii paddleboardů - muži veteráni a skončil na velmi pěkném 12. místě.
Na příští rok si určitě zase nenecháme ujít ten super adrenalin při hromadném startu všech SUPerů do vody a pilně budeme trénovat na řekách, aby průjezd jezů byl ještě stylovější.
Velké díky patří pořadatelům za dokonalý průběh závodu, bez jediné chybičky.