Kiboko řada paddleboardů pro rok 2022

14.12.2021
Po loňském testování jsme připravili polovinu modelů v odlehčené konstrukci "machine woven". Úplně nový tvar je univerzální model Safari 260 a výletní paddleboard Roketi Tour 83. Velmi oblíbený sportovní paddleboard Roketi 300 prošel radikální proměnou, je stabilnější a lépe vede směr. V průběhu jara budeme postupně představivat novinky v pádlech a příslušenství.

Kiboko řada paddleboardů pro rok 2022

Pro nastávající rok jsme připravili několik novinek v modelové řadě paddleboardů.

Kromě nových designů, které jsou zjevné na první pohled, v ní najdete i nové tvary paddleboardů a taky konstrukci Machine Woven.

Modelová řada paddleboardů Kiboko se pomalu rozrůstá a pro rok 2022 se v ní objevuje nováček Safari 260, který se stane dokonalou volbou do divokých říčních koryt. Taky jsme pozměnili záď u Roketi 300 a prodloužili celkovou délku na 390 cm.

Nový materiál Machine Woven

Další novinkou je konstrukce Machine Woven. Strojově pletený dropstitch má až o 15 % nižší hmotnost avšak paddleboardy z něj vyrobené mají stejnou tuhost jako při výrobě technologií fusion. Konstrukcí Machine Woven je vyrobena polovina modelové řady paddleboardů Kiboko na rok 2022.