Kiboko paddlebreakfast

21.07.2021
Tak už i letos můžete s námi zahájit sobotní den pádlovačkou po brněnské přehradě a pořádnou snídaní na domácí pláži Kiboka - pláži Rokle.

Jako každý rok, probíhají každou sobotu paddlebreakfast - start ranní vyjížďky jsme oproti předešlým rokům posunuli na 8:00, tak je to vstávání o trochu příjemnější. Pádlovat se většinou vydáváme do Rokle, která ještě spí a není v ní žádný provoz. Ty zdatnější z nás, stihnou dopádlovat pod hrad Veveří a trochu se pokochat, ale bát se nemusí ani úplní začátečníci, kteří stáli na paddleboardu jen párkrát anebo vůbec. Hladina přehrady je zrána klidná a mírumilovná, pád tedy hrozí jen těm, kteří si o něj koledují děláním blbostí. 

A po pádlovačce je pro vás nachystaná zasloužená snídaně v podobě švédského stolu, k výběru je vždy ovoce, zelenina, různé druhy pečiva, obložené tácy se sýry, šunkami a salámi, müsli, jogurty, džusy, kafe, čaj. No a taky pro rádi připravujeme míchaná vajíčka, palačinky, klobásky -  ale to už je každou snídani trochu jinak. Tak musíte přijít a nechat se překvapit, co zrovna budeme vařit.

A pro ty, kteří po snídani nebudou mít dost, je připravená paddleyoga (pozor, ne vždy když se koná paddlebreakfast je i paddleyoga). Yoga na paddleboardu, kde nejen otestujete svou stabilitu a balanc, ale pořádně rozpohybujete a probudítě své tělo.

Nasát trochu snídaňové atmosféry můžete z videa:

Pro aktuální vypsané termíny sledujte náš FB profil Kiboko - "Nepádluj sám, přidej se k nám" , kde najdete veškeré informace k rezervacím.