Odpádlované výlety a závody

Řeka Dyje z Krhovic do Hrádku
Aloha, prozkoumali jsme pro nás dosud neznámý úsek Dyje z Krhovic do Hrádku a musíme říct, že je na paddleboard úplně ideální. Žádné záludné peřeje, ani jezy, řeka je bezpečná, příjemně teče a meandruje. Celý úsek je bez přenášení a bez jediného jezu.
Expedice Dyje
Celodenní výlet malebnou krajinou okolo Pálavy. Rekordní účast parádní bandy SUPerů okolo nás. Celoročně splavný úsek z Nových Mlýnů do Lednicko-Valtického areálu zvládnou i úplní začátečníci.
Školní výlet na Brněnské přehradě
Hledáte vhodnou aktivitu pro děti na konci školního roku? Zkuste paddleboarding na Brněnské přehradě! Na pláži Rokle u občestvení Sinice pro vás připravíme sportovní den s občerstvením a doplňkovými aktivitami.
Paddleboard Fest Brno 2019
Kiboko patří mezi přední organizátory paddleboardových akcí. Jednou z nejprestižnějších událostí bývá tradiční paddleboatd fest Brno, který proběhl 15. – 16. června na Brněnské přehradě.
Dyje z Nových Mlýnů do Lednicko-valtického areálu
Konec května patří legendární „SUPer expedícii Váh“ v režii slovenské party NEON MARS, které se s Kibokem pravidelně účastníme.
Čištění Brněnské přehrady na paddleboardech
Tradiční dobrovolnická předsezónní akce tentokrát s rekordním výlovem přes 300 kg odpadků. Paddleboardová vyjížďka spojená se sbíraním všeho, co do přírody nepatří a zakončená společnou grilovačkou.
Krumlovský vodácký maraton
Druhý říjnový víkend se konal 16. ročník legendárního Krumlovského vodáckého maratonu, jež byl i posledním závodem Českého poháru ČFSUP pro rok 2018.
První Mistrovství ČR v padleboardingu – Vranovská pláž
Kiboko má tu čest být partnerem a spolupořadaletem historicky prvního mistrovství České republiky v paddleboardingu. Závod se koná 11. srpna 2018 na Vranovské pláži.
Kiboko SUPer Expedícia Váh
Poslední květnovou neděli se sešlo už potřetí u řeky Váh v Novém Meste přes 60 paddleboardistů. Za tuto rekorní účast patří dík především hlavnímu organizátorovi Kuso Sádrovičovi z Neonmars.sk, který objednal i ideální SUPerské počasí. Čekalo nás parádních 25 km po mírně tekoucí a bezpečné řece s jednou zastávkou a závěrečnou grilovačkou.
Jarní čištění Brněnské přehrady vol. II
Byl krásný slunečný den – první máj – večerní máj – byl ČIŠTĚNÍ PŘEHRADY čas.
Školení studentů MU - Moravec
Report ze školení studentů sportovní fakulty Masarykovy univerzity.
Lukinův memoriál - I. ročník
Pohled z okna při odjezdu z Brna na 1. Ročník Lukinova memoriálu byl dost smutný. Voda doslova padala z nebe, kam jsme se jen podívali. No a tak nám nezbylo nic, než doufat, že počasí účastníky neodradí. Čím jsme byli blíž Novým Mlýnům, deště ubývalo a nálada v Kiboko týmu byla o dost veselejší. Přímo na místě nebylo po dešti ani památky, ale i tak počasí bylo jen pro ty nejodvážnější.