Výsledky závodu Paddleboard Fest Brno 2018

Kompletní fotogalerie ze závoduKompletní výsledková listina v PDF

LONG DISTANCE – CELKOVÉ VÝSLEDKY
1. místo: Šíma Michal, ročník 1987, klub Kiboko, kategorie HOBBY MUŽI, čas 42:08
2. místo: Srbecký Pavel, ročník 1982, klub gay club, kategorie HOBBY MUŽI, čas 43:32
3. místo: Palatka David, ročník 1994, klub Kiboko, kategorie HOBBY MUŽI, čas 47:11

LONG DISTANCE – ELITE MUŽI
1. místo: Šrámek Branislav, ročník 1975, klub KVS-TAMBO Praha, mezičas 35:33, čas 59:52
2. místo: Kurmis Carsten, ročník 1968, klub STARBOARD GERMANY, mezičas 35:22, čas 1:00:33
3. místo: Raab David, ročník 1969, klub NSP CZ, mezičas 35:31, čas 1:01:04

LONG DISTANCE – ELITE ŽENY
1. místo: Dundova Iva, ročník 1995, klub BUDE SPORT CB, mezičas 37:05, čas 1:03:28
2. místo: Tůmová Lenka, ročník 1990, klub SK HAMR – Paddleboardshop, mezičas 39:04, čas 1:06:33
3. místo: Fialová Lucie, ročník 1989, klub NSP CZ, mezičas 41:34, čas 1:11:38

LONG DISTANCE – SPORT MUŽI
1. místo: Kuchyňka Aleš, ročník 1977, klub Kiboko, mezičas 37:48, čas 56:09
2. místo: Budík Michal, ročník 1978, klub Kiboko, mezičas 40:38, čas 58:37
3. místo: Děvečka Viktor, ročník 1990, klub Neonmars.sk, mezičas 40:38, čas 58:57

LONG DISTANCE – SPORT ŽENY
1. místo: Kuchyňková Kateřina, ročník 1989, klub Kiboko, mezičas 42:53, čas 1:01:51
2. místo: Dubská Markéta, ročník 1990, klub KVS-TAMBO Praha, mezičas 47:15, čas 1:09:54
3. místo: Hrubá Jana, ročník 1985, klub Tambo Zahoračky, mezičas -, čas 1:16:11

LONG DISTANCE – HOBBY MUŽI
1. místo: Šíma Michal, ročník 1987, klub Kiboko, čas 42:08
2. místo: Srbecký Pavel, ročník 1982, klub gay club, čas 43:32
3. místo: Palatka David, ročník 1994, klub Kiboko, čas 47:11

LONG DISTANCE – HOBBY ŽENY
1. místo: Rosiarová Karina, ročník 1993, klub Paddleboard team Teply Vrch, čas 51:09
2. místo: Večeřová Eva, ročník 1987, klub Kiboko, čas 51:16
3. místo: Orosová Petra, ročník 1986, klub Paddleboard team Teplý Vrch, čas 52:12

LONG DISTANCE – POŘADÍ NA MEZIČASE
1. místo: Kurmis Carsten, ročník 1968, klub STARBOARD GERMANY, kategorie ELITE MUŽI, mezičas 35:22, čas 1:00:33
2. místo: Raab David, ročník 1969, klub NSP CZ, kategorie ELITE MUŽI, mezičas 35:31, čas 1:01:04
3. místo: Šrámek Branislav, ročník 1975, klub KVS-TAMBO Praha, kategorie ELITE MUŽI, mezičas 35:33, čas 59:52

LONG DISTANCE – PONTON RACE
1. místo: Team Kiboko A
2. místo: Team Neon Mars
3. místo: Team Brněnské kačenky

SPRINT – ELITE MUŽI
1. místo: Petrák Ondra, ročník 1994, klub Tj Prazdroj Plzeň, čas 0:56.2
2. místo: Kurmis Carsten, ročník 1968, klub STARBOARD GERMANY, čas 0:59.3
3. místo: Raab David, ročník 1969, klub NSP CZ, čas 1:00.4

SPRINT – ELITE ŽENY
1. místo: Dundova Iva, ročník 1995, klub BUDE SPORT CB, čas 1:07.0
2. místo: Fialová Lucie, ročník 1989, klub NSP CZ, čas 1:12.4 14
3. místo: Tůmová Lenka, ročník 1990, klub SK HAMR – Paddleboardshop, čas 1:13.6

SPRINT – SPORT MUŽI
1. místo: Drahokoupil Dan, ročník 1991, klub MAGNA S.U.P. NYMBURK, čas 1:07.7
2. místo: Kuchyňka Aleš, ročník 1977, klub Kiboko, čas 1:08.5
3. místo: Šíma Michal, ročník 1987, klub Kiboko, čas 1:09.1

SPRINT – SPORT ŽENY
1. místo: Kuchyňková Kateřina, ročník 1989, klub Kiboko, čas 1:22.3
2. místo: Radoňová Lucie, ročník 1984, klub MAGNA S.U.P. NYMBURK, čas 1:30.7
3. místo: Krejčíková Klára, ročník 1973, klub KVS-TAMBO Praha, čas 1:35.6

SPRINT – HOBBY MUŽI
1. místo: Vavřina Tomáš, ročník 1992, klub Kiboko Nová Role, čas 1:22.0
2. místo: Noge Matěj, ročník 1988, klub Chicken SUPreme team, čas 1:23.8
3. místo: Turek Radovan, ročník 1972, klub Kiboko, čas 1:27.4

SPRINT – HOBBY ŽENY
1. místo: Berekalli Eva, ročník 1976, čas 1:23.7
2. místo: Orosová Petra, ročník 1986, klub Paddleboard team Teplý Vrch, čas 1:34.5
3. místo: Rosiarová Karina, ročník 1993, klub Paddleboard team Teply Vrch, čas 1:35.2

SPRINT – DĚTI
1. místo: Hrdina Pavel, ročník 2008, klub KVS-TAMBO Praha, čas 1:37.1

TECHNICAL RACE – ELITE MUŽI
1. místo: Šrámek Branislav, ročník 1975, klub KVS-TAMBO Praha, čas 24:30.4
2. místo: Kurmis Carsten, ročník 1968, klub STARBOARD GERMANY, čas 25:32.7
3. místo: Raab David, ročník 1969, klub NSP CZ, čas 25:38.2

TECHNICAL RACE – ELITE ŽENY
1. místo: Dundova Iva, ročník 1995, klub BUDE SPORT CB, čas 28:36.1
2. místo: Fialová Lucie, ročník 1989, klub NSP CZ, čas 30:45.5

TECHNICAL RACE – SPORT MUŽI
1. místo: Kuchyňka Aleš, ročník 1977, klub Kiboko, čas 17:04.3
2. místo: Drahokoupil Dan, ročník 1991, klub MAGNA S.U.P. NYMBURK, čas 17:52.2
3. místo: Šíma Michal, ročník 1987, klub Kiboko, čas 18:23.5

TECHNICAL RACE – SPORT ŽENY
1. místo: Kuchyňková Kateřina, ročník 1989, klub Kiboko, čas 20:27.7
2. místo: Krejčíková Klára, ročník 1973, klub KVS-TAMBO Praha, čas 23:59.3

TECHNICAL RACE – HOBBY MUŽI
1. místo: Noge Matěj, ročník 1988, klub Chicken SUPreme team, čas 6:31.7
2. místo: Kusenda Marek, ročník 1981, klub Neonmars.sk, čas 6:33.2
3. místo: Vavřina Tomáš, ročník 1992, klub Kiboko Nová Role, čas 7:01.6

TECHNICAL RACE – HOBBY ŽENY
1. místo: Berekalli Eva, ročník 1976, čas 7:18.5
2. místo: Orosová Petra, ročník 1986, klub Paddleboard team Teplý Vrch, čas 7:30.7
3. místo: Rosiarová Karina, ročník 1993, klub Paddleboard team Teply Vrch, čas 8:19.4

TECHNICAL RACE – DĚTI A JUNIOŘI
1. místo: Židlický Matěj, ročník 2010, klub KVS-TAMBO Praha
2. místo: Hrdina Pavel, ročník 2008, klub KVS-TAMBO Praha
3. místo: Knuschi Adam, ročník 2009, klub Kiboko Nová Role