Wimbi 160 FT

Kiboko Wimbi 160 FT Rozměry: délka 260 cm, šířka 78 cm, tloušťka 10 cm Hmotnost: 7,6 kg Výtlak: 160 l Doporučená hmotnost jezdce: do 75 kg V ceně paddleboardu: Pumpa Kiboko, Batoh Kiboko 0 stars, based on 0 reviews 0 5
13700.00

Wimbi 160 FT

12 727 Kč11 322 Kč Bez DPH DPH
15 400 Kč13 700 Kč vč. 21% DPH
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT

Wimbi 160 FT

Rozměry: délka 260 cm, šířka 78 cm, tloušťka 10 cm
Hmotnost: 7,6 kg
Výtlak: 160 l
Doporučená hmotnost jezdce: do 75 kg
V ceně paddleboardu: Pumpa Kiboko, Batoh Kiboko
Vyberte variantu Vyberte typ paddleboardu
Načíst dostupné varianty
Přesáhli jste maximální množství
Minimálně lze objednat 0 kusů
Maximálně lze objednat 0 kusů
Cena 13 700 Kč
13700.000
Částka 13 700 Kč bude jednorázově připočtena k vaší objednávce.

WIMBI 160 FT –  je nejmenší a zároveň nejobratnější ze všech  paddleboardů Kiboko a potěší hlavně zkušenější a lehčí jezdce nebo děti. Vyniká především v mořském příboji, ale hravě zvládne i jednodušší řeky a přehrady.

Nová generace našeho nejmenšího plováku prošla kompletní přestavbou. Nový Wimbi už není určený výhradně vlnovým nadšencům. Výrazným zkrácením délky, zmenšením šířky, rozšířením přední části společně s odlehčenou konstrukcí a změnou prohnutí dna vychází vstříc hlavně nejmladším paddleboardistům. Oproti větším nafukovacím paddleboardům umožňuje malý a obratný Wimbi jezdcům menšího vzrůstu a dětem ovládat plovák správnou technikou i při užití relativně kratšího pádla. Naopak cestovatelé za vlnami ocení snížení celkové hmotnosti oproti přechozímu modelu asi o čtvrtinu.

Wimbi je osazen třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Součástí balení v ceně paddleboardu je standardní batoh Kiboko a obousměrná pumpa Kiboko nebo Bravo. Za příplatek 500 Kč si můžete přiobjednat kolečkový batoh místo běžného batohu bez koleček.


WIMBI 160 WINDSUP FT – se závitem k upevnění kloubu pro windsurfingovou plachtu – získáte rekreační windsurfingový plovák do méně větrných dnů. Díky svým rozměrům je Wimbi 160 ideální pro windsurfingové začátky dětí a jezdců do 80kg. Doporučujeme používat plachtu do velikosti 6 m².

Wimbi windSUP je vzadu osazen třemi napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození. Naše zkušenosti ukazují, že Wimbi windSUP funguje s plachtou velmi dobře i bez středové ploutve. Pokud se přesto obáváte splouvání plováku po větru, můžeme pro vás box na středovou ploutev na zakázku nalepit. Předtím ale doporučujeme vyzkoušet si Wimbi bez ploutve a teprve poté se rozhodnout.

UPOZORNĚNÍ: Nafukovací paddleboard nemůže nikdy zcela nahradit klasický pevný windsurfingový plovák. Přesto je windSUP ideální volbou pro méně větrné kdy a je vhodný k naučení základů tohoto krásného sportu až po rekreačně sportovní jízdu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný bezkolečkový batoh Kiboko s kapsou a kvalitní vysokotlaká obousměrná pumpa Kiboko. Za příplatek 500 Kč si můžete přiobjednat kolečkový batoh místo běžného batohu bez koleček.

Wimbi 160 FT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *