Obchod

Kiboko Pumpa Kiboko <p>[gallery columns=\"8\" link=\"file\" ids=\"7046,7048,7049,7050\"]</p> <!-- <p>[gallery columns=\"8\" link=\"file\" ids=\"7046,7048,7049,7050\"]</p> --> <p>Obousměrná pumpa KIBOKO. Maximální tlak 27 PSI/1.5 Bar. Pro přepínání mezi obousměrným a jednosměrným chodem pumpy slouží vyjímatelná červená zátka v držadle pumpy.  Obousměrným chodem doporučujeme pumpovat maximálně do tlaku 0,5 baru. Pomocí pumpy KIBOKO lze také z paddleboardu vysát zbytkový vzduch pro snadnější balení. K nákupu nového plováku Kiboko ZDARMA.</p> <p>UPOZORNĚNÍ:</p> <p>Každá pumpa pro paddleboarding vyžaduje pravidelnou údržbu. V závislosti na používaní, ale minimálně jednou za 6 měsíců odšroubujte horní část pumpy a pomocí vazelíny promažte kruhové těsnění pístu pumpy. Po opětovném sestavení pumpy ještě naolejujte hliníkovou tyč pod držadlem pro snažší průchodnost kruhovým těsněním uvnitř horní části pumpy.</p> 0 stars, based on 0 reviews 0 5
790.00

Pumpa Kiboko

653 Kč Bez DPH DPH
790 Kč vč. 21% DPH
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko
Pumpa Kiboko

Pumpa Kiboko

Přesáhli jste maximální množství
Minimálně lze objednat 0 kusů
Maximálně lze objednat 0 kusů
Cena 790 Kč
790.000

Obousměrná pumpa KIBOKO. Maximální tlak 27 PSI/1.5 Bar. Pro přepínání mezi obousměrným a jednosměrným chodem pumpy slouží vyjímatelná červená zátka v držadle pumpy.  Obousměrným chodem doporučujeme pumpovat maximálně do tlaku 0,5 baru. Pomocí pumpy KIBOKO lze také z paddleboardu vysát zbytkový vzduch pro snadnější balení. K nákupu nového plováku Kiboko ZDARMA.

UPOZORNĚNÍ:

Každá pumpa pro paddleboarding vyžaduje pravidelnou údržbu. V závislosti na používaní, ale minimálně jednou za 6 měsíců odšroubujte horní část pumpy a pomocí vazelíny promažte kruhové těsnění pístu pumpy. Po opětovném sestavení pumpy ještě naolejujte hliníkovou tyč pod držadlem pro snažší průchodnost kruhovým těsněním uvnitř horní části pumpy.