Obchod

Kiboko Sklolaminátové pádlo Kiboko Minimální délka: 172 cm Maximální délka: 220 cm Hmotnost: 680 g (dvoudílné), 730 g (trojdílné) Výška listu: 40 cm Šířka listu: 18 cm Plocha listu: 522 cm^2 0 stars, based on 0 reviews 0 5
2990.00

Sklolaminátové pádlo Kiboko

2 471 Kč Bez DPH DPH
2 990 Kč vč. 21% DPH
Sklolaminátové pádlo Kiboko
Sklolaminátové pádlo Kiboko
Sklolaminátové pádlo Kiboko
Sklolaminátové pádlo Kiboko
Sklolaminátové pádlo Kiboko

Sklolaminátové pádlo Kiboko

Minimální délka: 172 cm
Maximální délka: 220 cm
Hmotnost: 680 g (dvoudílné), 730 g (trojdílné)
Výška listu: 40 cm
Šířka listu: 18 cm
Plocha listu: 522 cm^2
Vyberte variantu Vyberte provedení pádla
Načíst dostupné varianty
Přesáhli jste maximální množství
Minimálně lze objednat 0 kusů
Maximálně lze objednat 0 kusů
Cena 2 990 Kč
2990.000
Částka 2 990 Kč bude jednorázově připočtena k vaší objednávce.
Kategorie: 2018 - Pádla, Pádla

Sklolaminátové pádlo Kiboko  – nastavitelné celolaminátové pádlo nejvyšší kvality je určeno pro sportovně orientované paddleboardisty. Šikmý řez spoje třídílného pádla zvyšuje pevnost středové trubky. Ergonomická hlava pádla ve tvaru T umožňuje maximální přenos sil při jízdě na divoké vodě nebo ve vlnách. Pružnost sklolaminátové žerdi zmírňuje zatížení ramenního kloubu a zvyšuje jízdní komfort. V kombinaci s nízkou hmotností okolo 700 g je toto pádlo ideální volbou pro ženy, juniory a jezdce do 80 kg.

Dvojdílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, po pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky během jízdy. Jejich jedinou nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu.

Naopak trojdílné pádlo je navrženo tak, že jej lze rozložené umístit do batohu Kiboko.

UPOZORNĚNÍ:
Pro výkonnostní paddleboarding, jízdu ve vlnách, nebo na horních úsecích řek či umělých kanálech trojdílná pádla nedoporučujeme. Spoj středové trubky je nejčastějším místem poškození. Pokud vzhledem k transportu musíte používat trojdílná pádla v těchto extrémních podmínkách, doporučujeme přelepit spoj středové trubky polyethylenovou textilní páskou.

Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 10 cm) ve středovém dílu pádla. Předejdete tak možnému poškození plastové spojky.

Sklolaminátové pádlo Kiboko