Obchod

Kiboko Hliníkové dětské pádlo Kiboko Minimální délka: 128 cm Maximální délka: 180 cm Hmotnost: 680 g (dvoudílné), 730 g (trojdílné) Výška listu: 36 cm Šířka listu: 16 cm Plocha listu: 406 cm² 0 stars, based on 0 reviews 0 5
990.00

Hliníkové dětské pádlo Kiboko

818 Kč Bez DPH DPH
990 Kč vč. 21% DPH
Hliníkové dětské pádlo Kiboko
Hliníkové dětské pádlo Kiboko
Hliníkové dětské pádlo Kiboko
Hliníkové dětské pádlo Kiboko

Hliníkové dětské pádlo Kiboko

Minimální délka: 128 cm
Maximální délka: 180 cm
Hmotnost: 680 g (dvoudílné), 730 g (trojdílné)
Výška listu: 36 cm
Šířka listu: 16 cm
Plocha listu: 406 cm²
Vyberte variantu Vyberte provedení pádla
Načíst dostupné varianty
Přesáhli jste maximální množství
Minimálně lze objednat 0 kusů
Maximálně lze objednat 0 kusů
Cena 990 Kč
990.000
Částka 990 Kč bude jednorázově připočtena k vaší objednávce.
Kategorie: 2018 - Pádla, Pádla

Dětské pádlo  Kiboko – nastavitelné hliníkové pádlo pro nejmenší paddleboardisty od cca 5 let. Dětské ruce přizpůsobená trubka (žerď) a hlava pádla (hruška) v kombinaci s nízkou hmotností plastového listu umožní dětem pracovat s pádlem mnohem efektivněji a technicky správně.

Střední část trubky je obalena napevno nalepenou měkčenou pěnou pro pohodlnější úchop a při nižších teplotách chrání před chladem.

Nový systém nastavování délky sevřením horní trubky pomocí zesílené plastové spojky spolehlivě zabrání protáčení hlavy pádla.

UPOZORNĚNÍ:
Dvojdílná pádla jsou oproti trojdílným pevnější, po pádu pomaleji nabírají vodu a nehrozí nechtěné rozpojení středové trubky během jízdy. Jejich jedinou nevýhodou je, že je nelze umístit do batohu.

Naopak trojdílné pádlo je navrženo tak, že jej lze rozložené umístit do batohu Kiboko.

Při nastavování délky pádla se ujistěte, že je horní část trubky s hlavou dostatečně zasunutá (min. 10 cm) ve středovém dílu pádla. Předejdete tak možnému poškození plastové spojky, popřípadě ohnutí hliníkové trubky.

Vícedílná nastavovací pádla nemohou být zcela vyplněna pěnou zabraňující vniknutí vody. Proto se zvláště u hliníkových pádel může stát, že se na hladině udrží pouze omezenou dobu, dokud se jejich obsah nevyplní vodou. Pro méně zkušené jezdce a děti proto doporučujeme použití nosných plováků připevněných na žerď pádla.

Hliníkové dětské pádlo Kiboko