Obchod

Kiboko Wimbi 160 FT Rozměry: délka 260 cm, šířka 78 cm, tloušťka 10 cm Hmotnost: 7,6 kg Výtlak: 160 l Doporučená hmotnost jezdce: do 75 kg V ceně paddleboardu: Pumpa Kiboko, Batoh Kiboko 0 stars, based on 0 reviews 0 5
13700.00

Wimbi 160 FT

12 727 Kč11 322 Kč Bez DPH DPH
15 400 Kč13 700 Kč vč. 21% DPH
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT
Wimbi 160 FT

Wimbi 160 FT

Rozměry: délka 260 cm, šířka 78 cm, tloušťka 10 cm
Hmotnost: 7,6 kg
Výtlak: 160 l
Doporučená hmotnost jezdce: do 75 kg
V ceně paddleboardu: Pumpa Kiboko, Batoh Kiboko
Vyberte variantu Vyberte typ paddleboardu
Načíst dostupné varianty
Přesáhli jste maximální množství
Minimálně lze objednat 0 kusů
Maximálně lze objednat 0 kusů
Pro nákup prosím navštivte náš nový eshop KibokoStore.cz
Částka 13 700 Kč bude jednorázově připočtena k vaší objednávce.

WIMBI 160 FT –  je nejmenší a zároveň nejobratnější ze všech  paddleboardů Kiboko a potěší hlavně zkušenější a lehčí jezdce nebo děti. Vyniká především v mořském příboji, ale hravě zvládne i jednodušší řeky a přehrady.

Nová generace našeho nejmenšího plováku prošla kompletní přestavbou. Nový Wimbi už není určený výhradně vlnovým nadšencům. Výrazným zkrácením délky, zmenšením šířky, rozšířením přední části společně s odlehčenou konstrukcí a změnou prohnutí dna vychází vstříc hlavně nejmladším paddleboardistům. Oproti větším nafukovacím paddleboardům umožňuje malý a obratný Wimbi jezdcům menšího vzrůstu a dětem ovládat plovák správnou technikou i při užití relativně kratšího pádla. Naopak cestovatelé za vlnami ocení snížení celkové hmotnosti oproti přechozímu modelu asi o čtvrtinu.

Wimbi je osazen třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Součástí balení v ceně paddleboardu je standardní batoh Kiboko a obousměrná pumpa Kiboko nebo Bravo. Za příplatek 500 Kč si můžete přiobjednat kolečkový batoh místo běžného batohu bez koleček.


WIMBI 160 WINDSUP FT – se závitem k upevnění kloubu pro windsurfingovou plachtu – získáte rekreační windsurfingový plovák do méně větrných dnů. Díky svým rozměrům je Wimbi 160 ideální pro windsurfingové začátky dětí a jezdců do 80kg. Doporučujeme používat plachtu do velikosti 6 m².

Wimbi windSUP je vzadu osazen třemi napevno nalepenými ploutvičkami. Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození. Naše zkušenosti ukazují, že Wimbi windSUP funguje s plachtou velmi dobře i bez středové ploutve. Pokud se přesto obáváte splouvání plováku po větru, můžeme pro vás box na středovou ploutev na zakázku nalepit. Předtím ale doporučujeme vyzkoušet si Wimbi bez ploutve a teprve poté se rozhodnout.

UPOZORNĚNÍ: Nafukovací paddleboard nemůže nikdy zcela nahradit klasický pevný windsurfingový plovák. Přesto je windSUP ideální volbou pro méně větrné kdy a je vhodný k naučení základů tohoto krásného sportu až po rekreačně sportovní jízdu.

Součástí balení v ceně paddleboardu je pevný a prostorný bezkolečkový batoh Kiboko s kapsou a kvalitní vysokotlaká obousměrná pumpa Kiboko. Za příplatek 500 Kč si můžete přiobjednat kolečkový batoh místo běžného batohu bez koleček.

Wimbi 160 FT