Sport active day

 

Přijďte si užít sportovní den 11. července do ATC Merkur v Pasohlávkách. Můžete si zahrát beach volejbal, zkusit populární Paddleboarding nebo zažít vysoké a nízké lanové překážky. Nebude chybět ani živá hudba, výborné jídlo a cenné výhry. Účast ZDARMA.

Počet týmů na beach volejbal je omezený, s přihláškou tedy neváhejte! Napište nám do 10.7. na email michal.budik@outdoorwave.cz název týmu, jména obou hráčů, kontaktní email a telefonní kontakt. Těšíme se na vás!

Program:
BEACH VOLEJBAL pro muže, ženy a mixy. Cílem je, abyste si zahráli co nejvíce zápasů. Hraje se na třech kurtech bez rozhodčího. Registrace od 8:30, hrát začínáme v 9. hod. Je potřeba se předem přihlásit!

MONKEY PARK – nízké a vysoké lanové překážky na pláži u laguny pro dospělé i děti. Prověřte si svou obratnost, sílu, rychlost a odvahu. Na čtyřiceti metrové lanovce si pak užijete adrenalinovou jízdu! Překážky budou přístupné od 11 hodin.

PADDLEBOARD SPRINT TRIATLON – triatlon trochu jinak. Plavání 200 m, paddleboard 400 m a kilometrový běh okolo laguny prověří vaši fyzickou zdatnost. Začínáme ve 13:00.

KIBOKO PADDLEBOARD SHOW – hlavní částí bude paralelní závod na rychlost. Začínáme v 11 hodin kvalifikačními jízdami, ze kterých postoupí finálová skupina. Od 16 hodin pojedou závodníci paralelní tratě vyřazovacím způsobem. Pokud si chcete osvojit techniku pádlování, můžete se projet s instruktorem. Po ukončení rychlostního závodu se budou konat adrenalinové aktivity na paddleboardu jako hroší lávka nebo rodeo battle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *