Nová pádla Kiboko pro sezónu 2017

Představujeme Vám novou modelovou řadu pádel KIBOKO 2017. Můžete se těšit na hliníková pádla s potiskem listu, barevnou měkčenou pěnou pro pohodlný úchop a protiotáčivým systémem s drážkou v horním dílu trubky. Hliníková pádla budou dostupná ve dvoudílné a třídílné verzi. V kategorii „cena-výkon“ je naším jednoznačným favoritem hybridní pádlo se sklolaminátovou trubkou a plastovým listem. Hybridní pádla budou také dostupná ve dvoudílné, třídílné a kajakové verzi. Kajakové nastavení získáte jednoduše připojením dalšího listu místo horní trubky s rukojetí.

Pro ty nejnáročnější z vás jsme připravili pádla se 100% obsahem karbonu. Kromě nastavitelných dvou a třídílných pádel si budete moci vybrat také jednodílné pádlo, které vám uřízneme přímo na míru. Jednodílné pádlo doporučujeme především na vlny a pro jezdce se závodními ambicemi.

Ceny hliníkových a hybridních pádel budou v rozmezí 1.490 – 1.690 Kč vč. DPH (extra list na kajak 390 Kč). Ceny karbonových pádel budou v rozmezí 3.890 – 3990 Kč vč. DPH. Pádla budou skladem od 1. 4. 2017.

Pádla Kiboko 2017

Pádla Kiboko 2017