KIBOKO 2016 v obrazech

V lednu jsme testovali první prototypy ve vlnách Atlantiku. Na jaře jsme jeli po Váhu z Nového Mesta do Piešťan, a taky jsme si nenechali ujít pouštění vody na řece Svratce a Jihlavě. Na Dalešické přehradě proběhl historicky první Paddle Camp ve spolupráci s Chicas longboarding, kde jsme naostro vyzkoušeli týmového obra Kiboko Ponton.

Byli jsme součástí Vranovského léta, kde jsme podpořili půjčovnu paddleboardů na parníku „Pařník“. Paddleboardy Kiboko se objevovali také jako součást doprovodného programu závodů dračích lodí. Na naší domovské základně na Sinici se díky Páje a Alici podařilo rozběhnout cvičení na paddleboardech a jako nejlepší vstup do pracovního dne se osvědčilo ranní pádlování spojené se snídaní přímo u vody.

Na některých fotografiích jsou zachycené i akce od našeho slovenského distributora „Paddle Team Slovakia“, tahle parta pořádala například paddle kemp na Lago di Garda, pravidelné ranní pádlování s názvem „Kým eště spíš“, oblíbené downwindy „Dole vetrom“ a sjezdy slovenských řek.

Právě ve spolupráci s Paddleboard Team Slovakia bychom pro vás na příští rok chtěli uspořádat ještě víc akcí než v roce 2016. Hned v lednu zahájíme Wave kempem na Kapverdských ostrovech, kde proběhne výuka základů jízdy na vlnách. Máme pro vás připravený také seriál hobby závodů na českých a slovenských přehradách, sjezdy domácích a možná i lehčích zahraničních řek a spoustu dalšího! Sledujte webové stránky a facebook Kiboka pro aktuální informace. Pokud se vám některá fotka líbí, nebojte se ji olajkovat, napoví nám to ve výběru fotografií pro letáky, plakáty a webové stránky.

Kromě našich fotek rádi použijeme i nějakou fotku od vás. Pošlete nám vaši letošní nejlepší akci s paddleboardem Kiboko v maximálním rozlišení na ales@kibokoboards.cz Ty nejpovedenější umístíme na náš facebook a tři fotky s největším počtem lajků odměníme tričkem KIBOKO. Děkujeme všem fotgrafům!