27/5 | Jevany Paddleboard Contest 2017 Vol.4

Léto se nám kvapem blíží a je načase jít mu tak trochu naproti a strávit fajn odpoledne u vody. A kde jinde si ho užít než na dalším ročníku tradičního jevanského Paddleboard contestu?
Jsme moc rádi, že se ze závodů na paddleboardech na jevanském rybníku stala tradice, na kterou se všichni každý rok těší a tak vás samozřejmě ani letos nemůžeme zklamat a Contest jsme pro vás připravili na sobotu 27. května.
U rybníka bude tentokrát sportovně zábavné vyžití celý den. Dopoledne proběhne další z tradičních soutěží Železný hasič pořádaná kamarády z SDH Jevany a po obědě už se to bude na hladině hemžit lidmi na paddlech, ať už závodníky nebo jen těmi, co si chtějí paddleboarding vyzkoušet nebo se prostě jen projet a vychutnávat i pohled na Jevany z jiné perspektivy.
Na obou akcích bude stánek s občerstvením Honzy a Markétky Jáskových, kteří se budou starat o to, aby nikdo neměl hlad a žízeň, k dispozici budou přenosné WC a k tanci i poslechu zahraje DJ.
Děkujeme všem sponzorům, partnerům a obci Jevany za podporu a zveme vás všechny popadnout pádla do ruky a užít si to s námi tak jako každý rok.

Nejaktuálnější informace o akci a možnost přihlášení najdete zde: https://www.facebook.com/events/764345697068253/