Kiboko Tembo 330 WindSUP DL

Paddle board Kiboko Tembo 280 Rozměry: 310×86 cm
Tloušťka: 15 cm
Výtlak: 330 l
Hmotnost: 13 kg
Doporučená hmotnost jezdce: do 180 kg
Dostupné barvy: modrá
Součást setu: Pumpa Bravo, Batoh
Vyprodáno

 

 

Tembo 330 windSUP –  je ze všech paddleboardů Kiboko největší a uveze hravě celou rodinu.  Tembo (v překladu „slon“) Je určeno zejména pro težší jezdce nebo pro výlety s dětmi a pohodovou jízdu na klidné hladině moře nebo jezera. Díky své stabilitě doporučujeme Tembo také ke cvičení jógy a fitness.
Paddleboard Tembo 330 je pro svou stabilitu velmi oblíbenou volbou provozovatelů půjčoven a proto u něj preferujeme klasickou dvouvrstvou konstrukci, při které je druhá vrstva PVC nalepena vysokopevnostním lepidlem. Tím je zajištěna maximální tuhost a odolnost při zachování přijatelné hmotnosti.
Ve variantě windSUP – se závitem k upevnění kloubu pro windsurfingovou plachtu –  získáte rekreační vlnový plovák do méně větrných dnů. Díky svým rozměrům je Tembo 330 ideální jak pro nejtěžší jezdce, tak rodinné windsurfingové výlety. Doporučujeme používat plachtu do velikosti  6m2.
Tembo 330 windSUP je osazeno třemi odolnými, napevno nalepenými ploutvičkami.  Pevné ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.
Doporučujeme zvážit nutnost použití středové ploutve a tudíž instalaci středového boxu v závislosti na pokročilosti jezdce a četnosti použití paddleboardu s plachtou a bez plachty.
Nafukovací paddleboard nemůže nikdy zcela nahradit klasický pevný windsurfingový plovák. Přesto je windSUP ideální volbou pro méně zdatné jezdce a je vhodný k naučení základů tohoto krásného sportu až po rekreačně sportovní jízdu.

Součástí balení je batoh Kiboko bez koleček a dvoucestná pumpa Bravo SUP3. V případě zájmu o změnu příslušenství na kolečkový batoh nebo pumpu Bravo SUP4, uveďte prosím váš požadavek do objednávky.