4/6 | Sjíždění řeky Jihlavy


Facebooková událost zde

Chceš zažít něco trošku andrenalinovějšího při jízdě na paddleboardu? Už máš dost klidné hladiny na rybnících, jezerech a přehradách? Tak vyraž s námi na sjíždění řeky Jihlavy, 4.6. v neděli se bude pouštět voda a žádnej „volej“ Tě tady rozhodně nečeká. Nemáš svoje vybavení? Nevadí.

U nás si můžeš zapůjčit celý komplet – paddleboard, pádlo, vestu – 400 Kč. Pokud potřebuješ i dopravu, včas se nám zaregistruj, aby na Tebe zbylo místo – 500 Kč (komplet i doprava).

Sjezd řeky zvládnou i méně pokročilí. Těm, co na prkně nikdy nestáli, doporučejeme natrénovat na klidné hladině a můžou s námi vyrazit na další termín, za léto jich bude několik. Pro děti vhodné od 15 let se zkušenostmi v pádlování.

Akce je na celý den, většinou sraz 8 – 9hodina v Brně na dohodnutém místě, pro ty co nemají vlastní dopravu a neznají cestu. Přesun pod přehradu Mohelno – cca hodina cesty (některá auta se nechají v místě dojezdu,aby se s nimi mohlo dojet k autům, která zůstávají na záčátku trasy). Končit se bude v Ivančicích. Předpokládaný konec v 16 hodin, ale nikdy domů nespěcháme, dáme společný pozdní oběd, nebo dřívější večeři, takže si na večer nic neplánuj! :-)